Parıltılı Güzellik

“Işıldayın ve Parıltının Sihrini Yakalayın!”

Güzellik gerçekten göreceli mi?

Güzellik, kişisel öz ve özgüven yaşam kalitesinin olmazsa olmazıdır. Bu hususta ise kişisel güzellik büyük önem arz eder. Güzelliğin başlıca unsurları arasında ise cilt güzelliği geliyor. Bilindiği üzere artık herkesi gülümsetecek bir eğilim söz konusu. Uzun yıllar podyumlarda, moda dergilerinde belli bir estetiğe sadece uyan ama mutlu ve sağlıklı bile görünmeyen, asık yüzlü modelleri izledik durduk. Bu modellerin güzelliği ne sağlıklı, ne de kişiyi mutlu edebilecek türden imrenmeye değecek türden değillerdi. Günümüzde ise pek rağbet görmemektedir.

Parıltılı Güzellik
Parıltılı Güzellik Farmasi Reklam

Sosyal medya ve blogların da ön ayak olmasıyla gündeme oturan, kolayca hissedilebilir bir Trend modayı kasıp kavuruyor. Ünlü veya sıradan biri, fark etmeksizin kadın – erkek herkes “Fit Parıltı” Trendine adeta akıyor. Spor kıyafetleriyle poz vermeler, çekici egzersiz programlarının verdiği mutluluk kişide ışıltılı ve parıltılı bir yaşam kalitesi yansıtıyor.

Moda, bu yeni tarzın sahipleriyle yeniden şekilleniyor. Bu Trendde önemli olan bol makyaj değil, kaliteli ve orta düzeyli makyaj; pahalı ürünler değil, sağlıklı ve etkili ürünler.

Parıltılı Güzellik, artık doğal ve sağlıklı bir bünyeye sahip olmayı, çekiciliği de beraberinde getiren sağlıklı ve bakımlı cilde sahip olmayı nitelendiriyor. Parıltılı Güzelliği elde etmek ise sadece yaşam kalitesini yükseltmekten geçiyor.

Parıltılı Güzelliğin Sırları

Her şeyin başı sağlık! Öncelikle hangi ürünü kullanırsanız kullanın, sağlıklı ve kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Cilt bakımı, ayak bakımı ve makyaj kullanımında doğallığı ön planda tutan tarzı tercih etmek güzelliğin önemli sırrı. Farmasi gibi markaların özenle üretip, kullanım sahasından ziyade verimlilik ve güzellik unsurlarına dikkat ettiği ürünlerin kullanılması daha faydalı sonuçlar doğuruyor.

Cilt Bakımı: Evvela asla makyajla uyumamalısınız. Makyaj, cildin gece yenilenmesine ciddi zararlar vermektedir. Cildinizi Aloe Vera gibi bitki özleriyle zenginleştirilmiş DR.C. TUNA Aloe Vera Kremler ile nemlendirmelisiniz. Farmasi marka nemlendiriciler de benzer özellikte ürünler içermektedir. Tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde Cilt tipinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Güzellik için her zaman güzel ve kaliteli ürünlerle cilt bakımı yapmaya özen gösterin.

Saç Bakımı: Saçlar jöle veya köpüklü iken kesinlikle yatağa gidilmemeli, saçlar haftada en az 3 defa kaliteli ve saç tipine uygun şampuanlarla yıkanmalıdır. VİTALİZİNG ÇÖREK OTU YAĞI ŞAMPUANI ile haftada en az 3 defa saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Saç tipinize uygun BOTANİCS Şampuanlardan da faydalanmalısınız. Farmasi markası bu tür şampuanlarda kendini kanıtlamıştır. Botanic serisi şampuan ve saç bakım ürünleriyle haftalık bakım yapmanız tavsiye edilir. Saçların güzellik için kusursuz görünmesi gerektiği bilinen bir gerçektir.

Ürün kataloğu ve detaylar için 7/24 bağlanabilirsiniz. 

Parıltılı Güzelliğe sizleri sevk edecek sırlar için Kaliteli Yaşa ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir